Osobní výtahy

Naše výrobky jsou kombinací elegance a kvality při využití nejmodernějších technologií používaných v oboru.

Rychlá a bezpečná přeprava osob jsou dalším samozřejmým předpokladem při konstrukci našich výtahů.

Typová řada osobních výtahů zahrnuje zařízení pro montáž do klasické zděné šachty nebo do samonosné ocelové konstrukce. Nosnost osobních výtahů bývá v rozsahu od 220 kg do 1000 kg. Další řadou jsou výtahy lůžkové a nákladní s dopravou a bez dopravy osob od nosnosti 1250 kg.

Pohon výtahu

Osobní výtahyOsobní výtahy mohou být vybaveny pohonem lanovým (trakčním) nebo pohonem hydraulickým.
Trakční-lanový pohon s frekvenčním řízením nabízí plynulý rozjezd a zastavení při nízké hlučnosti a splňuje tak požadavky na ideální charakteristiku jízdy. Běžné dvourychlostní stroje a hydraulické systémy jsou dalším řešením pohonů výtahů.

Zásadní kategorií jsou dnes „výtahy bez strojovny“ zvané například jednoprostorové, které nepotřebují samostatnou a oddělenou strojovnu výtahu. Tyto výtahy mají pohonnou jednotku umístěnou uvnitř výtahové šachty, bez zvláštních požadavků na samostatný prostor strojovny. Tyto požadavky splníme dodáním našeho výtahu OMEGA nebo BETA, které splňují uvedené požadavky na celistvost zařízení. Plynulá charakteristika jízdy s měničem frekvencí a kvalitním elektronickým řízením  je základním vybavením rozvaděče. Také úspora elektrické energie je znatelná oproti tradičním pohonům. Kvalitní design, široký výběr používaných materiálů a barev umožní zařadit  náš výtah mezi stavebně-technickou součást architektury objektu.

Kabina výtahu

Osobní výtahyKabiny všech typů mohou být jednoduché nebo průchozí, průchozí přes roh. Vstupy kabin mohou být vybaveny automatickými nebo ručnímu kabinovými dveřmi. Interiér kabin je možné volit z mnoha různých materiálů, od lakovaných povrchů nebo tvrzená lamina, po nerezová a skleněná provedení.
Kabinové a šachetní dveře ruční nebo automatické je možné dodat v libovolném lakovaném odstínu RAL, práškové barvě komaxit nebo v provedení nerez a sklo. Výtahy TRIPLEX jsou po montáži ověřeny montážní zkouškou, ověřením shody nezávislou autorizovanou osobou a řídí se ustanovením ČSN EN 81-1,2.

Instalace

Jednoduchá a moderní konstrukce výtahů, promyšlený technologický postup montáže podstatně snižují dobu potřebnou pro instalaci, která u běžných typů nepřesáhne 3 až 4 týdny.

Provoz

Osobní výtahyVšechny modely mají 24 nebo 36 měsíční záruku po instalaci zařízení. Pro nadstandardní požadavky nabízíme 60-ti měsíční záruku s 12-ti měsíčním bezplatným servisem zařízení. Každý výtah musí být periodicky kontrolován a kvalitně udržován kvalifikovaným pracovníkem v rozsahu ČSN. Naše firma běžně nabízí pravidelný a komplexní servis nainstalovaných zařízení.